ورود |   چهارشنبه 01 ارديبهشت 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان تاکسیرانی
12
رضا علینقی پور سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در خصوص اقدامات انجام شده در دی ماه سال 1391 اظهار داشت: سازمان مذکور در دی ماه سال جاری اقدام به صدور 25 مورد پروانه تاکسیرانی و 25 پروانه بهره برداری نموده است.

گزارش عملکرد سازمان تاکسیرانی در دی ماه سال جاری

گزارش عملکرد سازمان تاکسیرانی در دی ماه سال جاری
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک خبر داد:
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در خصوص اقدامات انجام شده در دی ماه سال 1391 اظهار داشت: سازمان مذکور در دی ماه سال جاری اقدام به صدور 25 مورد پروانه تاکسیرانی و 25 پروانه بهره برداری نموده است.
رضا علینقی پور همچنین تعویض 35 مورد کارنامه تاکسی موقت، 49 مورد کارنامه تاکسیرانی وصدور 17 مورد کارنامه کمکی تاکسی را از دیگر اقدامات سازمان در یک ماه اخیر اعلام کرد.
علینقی پور در ادامه بیان داشت : در دی ماه سال جاری تعداد 8 مورد شکایات مردمی به سازمان گزارش شده  که با درایت کامل از سوی سازمان، شاکی و متشاکی احضار و در نهایت با جلب رضایت از شاکیان محترم پروندها مختومه گردید.
وی همچنین انتقال 3 دستگاه تاکسی متخلف به پارکینگ را از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط سازمان برشمرد.
سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اراک در ادامه از تحویل وسایل جامانده مسافرین در تاکسی‌ها طی حمل و نقل‌های درون شهری خبر داد و افزود: با همکاری رانندگان تاکسی در دی ماه سال جاری، حدود 63 مورد وسايل جامانده در تاکسی‌ها به صاحبان اصلی  برگردانده شد.
رضا علینقی پور در پایان این آمار را نشان‌دهنده اخلاص و حس امانت‌داری رانندگان تاکسی عنوان نمود و ادامه داد: رانندگان تاکسی  یکی از اقشار زحمت‌کش جامعه و امین مردم به حساب می‌آیند
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (348)
کد خبر: 1046
  • گزارش عملکرد سازمان تاکسیرانی در دی ماه سال جاری

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

مدیر عامل سازمان(علینقی پور)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان تاکسیرانی اراک می باشد    شرایط استفاده    قوانین