ورود |   دوشنبه 29 شهريور 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان تاکسیرانی
10
روز قدس روز اسلام است. روز قدس روزي است که اسلام را بايد احيا کرد و احيا بکنيم، و قوانين اسلام در ممالک اسلامي اجرا بشود.

بیانیه سازمان تاكسيراني شهرداری اراک به مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه سازمان تاكسيراني شهرداری اراک به مناسبت روز جهانی قدس
بیانیه سازمان تاكسيراني شهرداری اراک به مناسبت روز جهانی قدس
«روز قدس روز اسلام است. روز قدس روزي است که اسلام را بايد احيا کرد و احيا بکنيم، و قوانين اسلام در ممالک اسلامي اجرا بشود. روز قدس روزي است که بايد به همه‌ ابرقدرت‌ ها هشدار بدهيم که اسلام ديگر تحت سيطره‌ شما،‌ به واسطه‌ عمال خبيث شما، واقع نخواهد شد، روز قدس، روز حيات اسلام است. امام خميني (ره)»
بي شك امروز با وزيدن نسیم بیداری اسلامی بر كشورهای مسلمان اهمیت این روز مقدس آشكارتر گرديده و مسلمانان بیش از پيش تفاوت بین اندیشه حاكمان مستبد كه فقط به فكر تاج و تخت خویش هستند را با تفكر انقلاب اسلامی كه تمام دغدغه و نگرانی‌اش سرنوشت اسلام و امت اسلامی است به خوبی درك می‌ كنند.
روز قدس نه تنها روز انزجار امت اسلام از رژیم غاصب و منفور صهیونیستی است بلكه روز حمایت از مستضعفین جهان مي ‌باشد و تلنگري است به گردانندگان و حامیان اصلی محور ضد مقاومت كه امروزه با حمایت ‌های آشكار و پنهان خود از تروریسم بر طبل تو خالی حقوق بشر می‌ كوبند و البته مردم آزاده جهان نیز امروز تفاوت بین دلسوزان موضوع فلسطین و حمایت از مسلمانان را با خائنینی كه جز ادعا چیزی ندارند به خوبی درك می‌ كنند.
به همين مناسبت سازمان تاكسيراني شهرداري اراك با داشتن 4500 راننده محترم تاكسي در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار فقيد جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) با تأسی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آيت الله العظمي خامنه ‌اي، میثاق دوباره خود با آرمان ‌های مردم ستم‌دیده فلسطین و همبستگی با فرزندان مقاومت اسلامی را اعلام داشته و از ملت شهیدپرور و مؤمن اراك دعوت می‌كند تا همچون گذشته با حضور یكپارچه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و فریاد رسای خود را در حمایت از ملت ستمدیده فلسطین به گوش جهانیان برسانند.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (578)
کد خبر: 1495
  • بیانیه سازمان تاكسيراني شهرداری اراک به مناسبت روز جهانی قدس

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

مدیر عامل سازمان(علینقی پور)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان تاکسیرانی اراک می باشد    شرایط استفاده    قوانین