ورود |   يکشنبه 03 شهريور 1398
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان تاکسیرانی
10

تأکید دولت بر افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها، بعد از فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: تأکید دولت بر این است که افزایش کرایه تاکسی‌ها در یک مرحله و آن هم بعد از اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها صورت گیرد و قبل از اجرای فاز دوم هدفمندی،افزایش کرایه تاکسی نداشته باشیم.
حمیدرضا ارشادمنش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره مصوبه اخیر شورای شهر در خصوص افزایش نرخ کرایه‌ها، اظهار داشت: شورای شهرها قطعاً در جایگاه قانونی خود می‌توانند در جهت مصالح شهری مصوباتی داشته باشند اما همه این مصوبات به فرمانداری‌ها ارجاع داده می‌شود و در صورت تأیید آنها توسط فرمانداری مربوطه قابلیت اجرا خواهد یافت.
وی با بیان اینکه مصوبه نرخ کرایه‌ها هنوز به تأیید فرمانداری نرسیده است، ادامه داد: اگر درباره این مصوبه کار به هیئت حل اختلاف کشیده شود با تعامل و هم‌نظری جمع‌بندی نهایی انجام می‌شود تا مصالح شهروندان در آن دیده شود.
رئیس سازمان شهرداری‌‌ها و دهیاری‌های کشور تصریح کرد: در تهران و دیگر شهرها دولت تصمیمی درباره افزایش نرخ کرایه‌ها اخذ نکرده و در انتظار مراحل بعدی اجرای هدفمندی یارانه‌ها هستیم که بر مبنای آن در یک نقطه بر اساس توافق و تعریف حساب شده امکان افزایش قیمت‌ها میسر شود.
وی تأکید کرد: دولت اساس را بر پایه تبادل نظر با مسئولان شهری گذاشته است تا آنها متقاعد شوند که افزایش نرخ‌ها در یک مرحله و آن هم بعد از اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها صورت گیرد.
ارشادمنش خاطرنشان کرد: در حال حاضر در تهران و دیگر شهرهای کشور افزایش نرخی برای تاکسی‌‌ها صورت نگرفته که در صورت وقوع این برخورد جدی انجام می‌شود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (303)
کد خبر: 506

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

مدیر عامل سازمان(علینقی پور)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 سازمان تاکسیرانی اراک می باشد    شرایط استفاده    قوانین