ورود |   چهارشنبه 01 ارديبهشت 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان تاکسیرانی
18
آنچه حائز اهمیت است این است که رانندگان شریف و زحمت‌ کش تاکسی در شهر، به واسطه ارتباط چهره به چهره و کلامی با افراد مختلف می‌ توانند آیینه ‌ای از نحوه نگرش فرهنگی و سطح فرهنگی جامعه باشند.

آموزش2000 راننده تاکسی در سال 1391

آموزش2000 راننده تاکسی در سال 1391
غلامرضا لک سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک خبر داد:
آموزش2000 راننده تاکسی در سال 1391
آنچه حائز اهمیت است این است که رانندگان شریف و زحمت‌ کش تاکسی در شهر، به واسطه ارتباط چهره به چهره و کلامی با افراد مختلف می‌ توانند آیینه ‌ای از نحوه نگرش فرهنگی و سطح فرهنگی جامعه باشند. معمولا هر تازه واردی که به شهر پا می ‌گذارد ناگزیر از همراهی با رانندگان تاکسی می ‌باشد. سطح رضایت ‌مندی مردم جامعه، امانت ‌داری، پرخاشگری، عصبانیت ‌ها و نحوه رفتار و بیان و گفتار هر یک از رانندگان تاکسی بیانگر و تداعی‌ کننده رشد و تعالی فرهنگی شهروندان می ‌باشد.
غلامرضا لک سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک از برگزاری کلاس‌های آموزشی ویژه رانندگان تاکسی با عنوان اخلاق حرفه ‌ای و آداب تاکسیرانی خبر داد و مدت برگزاری این کلاس ‌ها را از ابتدای اردیبهشت ماه سال 1391 اعلام نمود.
وی در ادامه هدف از برگزاری این دوره های آموزشی را نقش مهم رانندگان تاکسی عنوان نمود و اضافه کرد: با توجه به این‌که تاکسیرانان از جمله پایگاه ‌های مهم خدمت ‌گزاری محسوب شده و کار جا به ‌جایی اقشار مختلف جامعه را عهده ‌دار بوده پس نقش مهمی را در اجتماع کنونی بر عهده دارند.
وی هم‌ چنین ارتفا سطح آموزه‌ های رانندگان و آشنایی با حقوق شهروندی را از دیگر اهداف برگزاری کلاس ‌های آموزشی برشمرد.
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک بیان داشت: از ابتدای اردیبهشت‌ ماه سال جاری تاکنون 26 دوره از کلاس‌ های آموزشی با موضوع اخلاق حرفه ‌ای، فرهنگ ماندگار ویژه رانندگان تاکسی در سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک برگزار گردیده و رانندگان تاکسی با حضور در این کلاس ‌ها آموزش ‌های لازم را کسب نمودند.
وی در ادامه افزود:رانندگان تاکسی در عرصه حمل و نقل عمومی و مسافرت‌ های درون شهری نقش چشم‌ گیر و قابل توجهی را برعهده داشته و سازمان با توجه به این امر مهم و رابطه مستقیم آنان با شهروندان در طول روز اقدام به آموزش 2000 راننده تاکسی نموده است.
وی در پایان، مطالب ارائه شده در کلاس‌ های آموزشی را در زمینه های پزشکی، قوانین راهنمایی رانندگی، بیمه ‌ای و آشنایی با اماکن تاریخی و فرهنگی عنوان کرد و گفت: رانندگان تاکسی با شرکت در این کلاس ‌ها، آموزش ‌های لازم را فراگرفته و در پایان دوره آموزشی آزمونی با توجه به مسائل و مباحث مطروحه، برگزار شده و گواهینامه برای رانندگان شرکت‌کننده صادر می ‌شود.
تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (385)
کد خبر: 757
  • آموزش2000 راننده تاکسی در سال 1391
  • آموزش2000 راننده تاکسی در سال 1391
  • آموزش2000 راننده تاکسی در سال 1391

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

مدیر عامل سازمان(علینقی پور)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان تاکسیرانی اراک می باشد    شرایط استفاده    قوانین