ورود |   چهارشنبه 01 ارديبهشت 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان تاکسیرانی
07
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک با اعلام خبر فوق عنوان کرد: واحد گشت و نظارت بازرسی سازمان تاکسیرانی در راستای نظارت و رسیدگی به تخلفات، اقدامات موثری جهت رضایت شهروندان اراکی در سال 91 انجام داده است

گزراش عملکرد واحد بازرسی سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در 9 ماهه سال جاری

گزراش عملکرد واحد بازرسی سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در 9 ماهه سال جاری
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک خبرداد:
گزراش عملکرد واحد بازرسی سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در 9 ماهه سال جاری
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک با اعلام خبر فوق عنوان کرد: واحد گشت و نظارت بازرسی سازمان تاکسیرانی در راستای نظارت و رسیدگی به تخلفات، اقدامات موثری جهت رضایت شهروندان اراکی در سال 91 انجام داده است.
غلامرضا لک با اشاره به عملکرد واحد مذکور در سال جاری افزود: واحد گشت و نظارت بازرسی سازمان تاکسیرانی طی گشت‌زنی‌های مستمر در سطح شهر و در دو شیفت کاری صبح و عصر تعداد 565 مورد مدارک از رانندگان خاطی اخذ نموده، که طبق جدول تخلفات انضباطی با متخلفین برخورد لازم صورت گرفت.
لک در ادامه بیان داشت: واحد گشت و نظارت بازرسی سازمان تاکسیرانی در راستای خدمت‌رسانی و برخورد با رانندگان متخلف، اقدام به توقف و انتقال 53 دستگاه تاکسی به‌ دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به پارکینگ نموده است.
سرپرست سازمان تاکسیرانی هم‌چنین در خصوص افزایش غیر قانونی نرخ کرایه تاکسی گفت: تعداد 117 مورد از رانندگان خاطی به علت دریافت کرایه غیر مجاز و بیشتر از قیمت مصوب، به سازمان تعزیرات حکومتی استان معرفی و برخورد قانونی با آن‌ها صورت پذیرفت.
غلامرضا لک در پایان از آماده‌باش کامل واحد بازرسی سازمان در فصل زمستان خبرداد و تصریح کرد: این واحد در فصل سرما نیز به طور جدی بر خطوط مسافربری نظارت خواهد داشت و شهروندان اراکی می‌توانند در صورت داشتن هر گونه شکایت از رانندگان تاکسی با شماره تلفن 2774004 واحد شکایات مردمی این سازمان تماس حاصل نموده و یا به کانکس‌های بازرسی مستقر در ابتدای خیابان محسنی و خیابان پاسداران مراجعه نمایند.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (396)
کد خبر: 840
  • گزراش عملکرد واحد بازرسی سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در 9 ماهه سال جاری

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

مدیر عامل سازمان(علینقی پور)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان تاکسیرانی اراک می باشد    شرایط استفاده    قوانین