ورود |   دوشنبه 29 شهريور 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان تاکسیرانی
10
چکیده: رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: تأکید دولت بر این است که افزایش کرایه تاکسی‌ها در یک مرحله و آن هم بعد از اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها صورت گیرد و قبل از اجرای فاز دوم هدفمندی،افزایش کرایه تاکسی نداشته باشیم. حمیدرضا ارشادمنش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره مصوبه اخیر شورای شهر در خصوص افزایش ن... ادامه »
06
چکیده: سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اراک اعلام کرد : با توجه به شناسایی های بعمل آمده و همچنین گزارشات واصله ی مردمی از فعالیت برخی از رانندگان تاکسی در شرکت ها و کارخانجات سطح شهر اراک ، به این نتیجه رسیدیم تا با ایجاد مجدد گشت بازرسی کارخانجات و شرکت های سطح شهر اراک علاوه بر گشت های دوره ای ، به این مسأله به صورت ویژه رسیدگی کنیم.غ... ادامه »
29
چکیده: سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اراک اعلام کرد : یکی از برنامه های مهم این سازمان در سال 91 اقدامات فرهنگی و آموزشی می باشد که در همین راستا اهم برنامه ها به شرح ذیل می باشد : 1- چاپ و توزیع بروشور های فرهنگی و آموزشی در بین تاکسیداران عزیز و شهروندان محترم . 2- چاپ کتاب آموزشی جهت رانندگان محترم تاکسی . 3- آموزش رانندگان تاکسی... ادامه »
صفحه 10 از 10اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  بعدی   آخرین   
مدیر عامل سازمان(علینقی پور)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان تاکسیرانی اراک می باشد    شرایط استفاده    قوانین