ورود |   جمعه 02 آبان 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان تاکسیرانی
26
گامي مؤثر در راستاي حفظ و ارتقاء سلامت رانندگان زحمتكش تاكسي
چکیده: رضا علينقي پور اعلام كرد: با توجه به شروع فصل گرما و آلودگي هواي شهر اراك و ملحوظ نظر قرار دادن ساعات كاري بيش از 12 ساعت در طي روز رانندگان محترم و زحمت كش تاكسي مواردی را مطرح و در دستور کار قرار گرفت. ادامه »
30
گامي مهم در راستاي سلامت رانندگان تاكسي شهر اراك
چکیده: سرپرست سازمان تاكسيراني شهرداري اراك اعلام كرد: با توجه به آلودگي شهر اراك و هم‌ چنين ساعات كاري رانندگان كه بيش از 12 ساعت در روز فعاليت دارند و بالطبع كم تحركي آن ‌ها بر آن شديم تا با انجام يكسري آزمايش‌ از وضعيت سلامت رانندگان تاکسی باخبر شويم ادامه »
22
عملكرد سازمان تاكسيراني شهرداري اراك در اردیبهشت ماه سال جاری
چکیده: سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در خصوص اقدامات انجام شده در اردیبهشت ماه سال 1392 اظهار داشت: سازمان مذکور در اردیبهشت ‌ماه سال جاری اقدام به صدور 25 مورد پرونده خرید آزاد تاکسی  نموده است. ادامه »
06
تقدير و تشكر رانندگان تاكسي شهر اراك از سرپرست سازمان تاكسيراني
چکیده: جمعي از رانندگان تاكسي سطح شهر اراک طي نامه ‌اي از سرپرست سازمان تاكسيراني در جهت راه‌ اندازی سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.araktaxi.ir قدردانی و تشكر نمودند. ادامه »
30
تقدير شهردار اراك از راننده تاكسي امانت ‌دار
چکیده: سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک ضمن تقدير و تشكر از زحمات تاكسيرانان در خدمت ‌رساني به شهروندان اظهار داشت: لازمه فعاليت حمل و نقل درون شهري با خودروي تاکسي، دارا بودن خصايص اخلاقي نيک و پسندیده است که از جمله خصايص بارز مي‌ توان به امانتداری اشاره نمود و رانندگان تاكسي شهر اراک اين خصيصه مهم را سرلوحه کار و تلاش خود قرار داده و به ب... ادامه »
صفحه 2 از 10اولین   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
مدیر عامل سازمان(علینقی پور)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان تاکسیرانی اراک می باشد    شرایط استفاده    قوانین