ورود |   شنبه 02 مرداد 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان تاکسیرانی
19
سرپرست سازمان تاكسيراني شهرداري اراك بیان داشت: در راستای كلانشهر شدن اراك و هم ‌چنين تحت پوشش قرار گرفتن 5هزار نفر راننده، تاكسي موقت، كمكي تاكسي و تاكسي آژانسي، راه‌ اندازی سايت سازمان تاكسيراني اراك به مرحله بهر‌ه برداری رسید

سايت سازمان تاكسيراني شهرداري اراك راه اندازي شد

سايت سازمان تاكسيراني شهرداري اراك راه اندازي شد
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک خبرداد:
سايت سازمان تاكسيراني شهرداري اراك راه اندازي شد
سرپرست سازمان تاكسيراني شهرداري اراك بیان داشت: در راستای كلانشهر شدن اراك و هم ‌چنين تحت پوشش قرار گرفتن 5هزار نفر راننده، تاكسي موقت، كمكي تاكسي و تاكسي آژانسي، راه‌ اندازی سايت سازمان تاكسيراني اراك به مرحله بهر‌ه برداری رسید.
علينقي ‌پور در ادامه هدف از راه ‌اندازی سایت مذکور را اطلاع‌ رساني در خصوص اخبار و اطلاعات به روز سازمان عنوان نمود و بیان داشت: با راه ‌اندازی سایت سازمان، رانندگان تاكسي و شهروندان مي ‌توانند از امکانات و اخبار بروز سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک بهره ‌مند گردند.
وی گفت: شهروندان هم‌ چنين می توانند با ثبت شكايات و نظرات،‌ در سایت سازمان از مراجعه حضوری که باعث اتلاف در وقت می ‌شود جلوگیری نمایند و در صورت ثبت شكايت و ارایه شماره تماس،‌ به شکایت آنان رسيدگي شده و متقابلا سازمان می‌ تواند از نظرات ارزشمند شهروندان در پيشرو اهداف خود استفاده نماید.
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در ادامه مهم‌ ترين هدف راه ‌اندازی سایت سازمان را صدور مرخصي اينترنتي براي رانندگان تاكسي برشمرد و افزود: رانندگان تاكسي با ورود به سايت و دريافت كد رهگيري مي ‌توانند در هر ساعت از شبانه‌ روز مرخصي استحقاقي خود را دريافت نمايند .
علینقی‌ پور در پایان خاطر نشان ساخت: اميدواريم با انجام اقداماتي هم‌ چون راه اندازي سايت بتوان گام ‌هاي مؤثرتري در جهت خدمت ‌رساني به زحمت‌ كشان ناوگان تاكسيراني و شهروندان برداشته و مشكلات اين قشر را مرتفع نماییم.
آدرس سایت سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک: Araktaxi.ir
تعداد امتیازات: (53) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1170)
کد خبر: 1341
  • سايت سازمان تاكسيراني شهرداري اراك راه اندازي شد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

مدیر عامل سازمان(علینقی پور)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان تاکسیرانی اراک می باشد    شرایط استفاده    قوانین