ورود |   شنبه 02 مرداد 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان تاکسیرانی
10

تأکید دولت بر افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها، بعد از فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: تأکید دولت بر این است که افزایش کرایه تاکسی‌ها در یک مرحله و آن هم بعد از اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها صورت گیرد و قبل از اجرای فاز دوم هدفمندی،افزایش کرایه تاکسی نداشته باشیم.
حمیدرضا ارشادمنش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره مصوبه اخیر شورای شهر در خصوص افزایش نرخ کرایه‌ها، اظهار داشت: شورای شهرها قطعاً در جایگاه قانونی خود می‌توانند در جهت مصالح شهری مصوباتی داشته باشند اما همه این مصوبات به فرمانداری‌ها ارجاع داده می‌شود و در صورت تأیید آنها توسط فرمانداری مربوطه قابلیت اجرا خواهد یافت.
وی با بیان اینکه مصوبه نرخ کرایه‌ها هنوز به تأیید فرمانداری نرسیده است، ادامه داد: اگر درباره این مصوبه کار به هیئت حل اختلاف کشیده شود با تعامل و هم‌نظری جمع‌بندی نهایی انجام می‌شود تا مصالح شهروندان در آن دیده شود.
رئیس سازمان شهرداری‌‌ها و دهیاری‌های کشور تصریح کرد: در تهران و دیگر شهرها دولت تصمیمی درباره افزایش نرخ کرایه‌ها اخذ نکرده و در انتظار مراحل بعدی اجرای هدفمندی یارانه‌ها هستیم که بر مبنای آن در یک نقطه بر اساس توافق و تعریف حساب شده امکان افزایش قیمت‌ها میسر شود.
وی تأکید کرد: دولت اساس را بر پایه تبادل نظر با مسئولان شهری گذاشته است تا آنها متقاعد شوند که افزایش نرخ‌ها در یک مرحله و آن هم بعد از اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها صورت گیرد.
ارشادمنش خاطرنشان کرد: در حال حاضر در تهران و دیگر شهرهای کشور افزایش نرخی برای تاکسی‌‌ها صورت نگرفته که در صورت وقوع این برخورد جدی انجام می‌شود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (383)
کد خبر: 506

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

مدیر عامل سازمان(علینقی پور)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان تاکسیرانی اراک می باشد    شرایط استفاده    قوانین