ورود |   شنبه 02 مرداد 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان تاکسیرانی
23

نصب پوسترهایی با عناوین مختلف برروی تاکسی های سطح شهر

نصب پوسترهایی با عناوین مختلف برروی تاکسی های سطح شهر
به منظور اشاعه فرهنگ های سازنده بین خانواده ها و شهروندان صورت پذیرفت:

نصب پوسترهایی با عناوین مختلف برروی تاکسی های سطح شهر

غلامرضا لک سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اراک از نصب پوسترهایی با عناوین مختلف برروی تاکسی های سطح شهر خبر داد.

وی گفت: این اقدام با همکاری نهادها و دستگاه های دولتی استان( استانداری مرکزی) و ...صورت گرفته است. وی هدف از نصب پوستر برروی تاکسی ها را ترویج و اشاعه فرهنگ های سازنده بین خاتواده ها و شهروندان عنوان کرد. سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری هم چنین از برگزاری اولین دوره کلاس آموزشی اخلاق حرفه ای ، فرهنگ ماندگار ویژه رانندگان تاکسی که در سه ماهه اول سال جاری و به مدت شش جلسه تشکیل شد خبر داد. لک در همین زمینه اضافه کرد: تعداد 386 راننده، آموزش های لازم را در این کلاس ها فرا گرفته و گواهی پایان دوره برای رانندگانی که در این دوره ها شرکت کرده اند صادر شد.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اراک از دیگر فعالیت های صورت گرفته در سازمان را چاپ 3000 جلد کتاب آموزشی در راستای آموزش و ارتقاء فرهنگ رانندگان تاکسی دانست. وی در ادامه افزود: هم چنین تهیه و توزیع 2000 حلقه سی دی مداحی برای شهروندان و رانندگان تاکسی و برگزاری مراسمات مذهبی در سازمان ، تهیه و توزیع پوستر به مناسبت های مختلف ، نصب گنجه کتاب در سازمان جهت مطالعه افرادی که به سازمان مراجعه می کنند را دیگر فعالیتهای این سازمان در سه ماهه اول سال عنوان کرد.

غلامرضا لک در ادامه گفت: درج کلیه اخبار و اطلاعات سازمان در وبلاگ سازمان و به روز رسانی آن ، تهیه و تولید اخبار و ارسال به روابط عمومی شهرداری اراک جهت درج در سایت و پیام بلدیه شهرداری و تهیه و تولید خبر و ارسال به اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور جهت درج مطالب در سایت از اقدامات این سازمان می باشد.

وی همچنین 531 مورد صدور مرخصی برای رانندگان تاکسی ، 54 مورد تحقیقات محل (از متقاضیان فعالیت تحت نظر سازمان )، اخذ کارنامه های فاقد اعتبار به تعداد 52 کارنامه ، 68 مورد اخذ مدارک از رانندگان فاقد کارنامه و تشکیل 5 جلسه هیات انضباطی در سازمان را گوشه ای دیگر از اقدامات این سازمان در سه ماهه اول سال 91 برشمرد.
تعداد امتیازات: (6) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (590)
کد خبر: 511
  • نصب پوسترهایی با عناوین مختلف برروی تاکسی های سطح شهر

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

مدیر عامل سازمان(علینقی پور)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان تاکسیرانی اراک می باشد    شرایط استفاده    قوانین