سازمان تاکسیرانی اراک


14

اولین نشست کاری سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک با رئیس پلیس راهور استان

اولین نشست کاری سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک با رئیس پلیس راهور استان
اولین نشست کاری سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک با رئیس پلیس راهور استان
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در اولین نشست کاری خود با رئیس پلیس راهور استان اظهار داشت: سازمان تاکسیرانی و راهنمایی و رانندگی دو جزء جدا نشدنی از هم می ‌باشند که همواره در راستای رفاه حال شهروندان محترم و رانندگان تاکسی گام بر‌می ‌دارند.
رضا علینقی‌پور افزود: با توجه به این‌که شهر اراک با مشکل تک هسته ‌ای بودن مواجه است و کلیه‌ ی مسیر‌ها نیز به مرکز شهر ختم می‌ شود و با توجه به نبود طرح ترافیک، معضل بزرگی را برای رانندگان تاکسی و هم‌ چنین شهروندان محترم رقم زده است.
رئیس پلیس راهور استان در ادامه بیان داشت: امید می رود بتوان با همکاری مستمر و برگزاری جلسات مکرر، گره ‌ای از مشکلات قشر زحمت‌ کش رانندگان تاکسی باز نموده و از طرف دیگر رضایت حداکثری شهروندان گرامی را جلب نمائیم.
سرهنگ امیدی اضافه کرد: اجرای طرح ترافیک در سطح شهر اراک باعث خواهد شد تا رانندگان تاکسی با شوق و روحیه کاری مضاعف به رسالت کاری خود که جابجایی شهروندان اراکی با حداکثر اطمینان و امنیت خاطر است ادامه داده و این امر باعث کاهش چشمگیر ترافیک سطح شهر نیز خواهد شد.
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در خاتمه ضمن تشکر از همکاری رئیس پلیس راهور استان با سازمان تاکسیرانی خاطر نشان ساخت: امیدواریم با همدلی و هم ‌فکری بتوان در اجرای طرح ترافیک شهر اراک که طرح پیشنهادی آن توسط سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اراک تهیه و آماده ارائه به شورای ترافیک شهرستان اراک می ‌باشد، گام مؤثری در جهت بهبود خدمات حمل و نقل درون شهری برداشت.
امتیازات:: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (560)
کد خبر: 1051