سازمان تاکسیرانی اراک


24

مراسم اختتاميه مسابقات فوتسال سازمان تاكسيراني با حضور شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر اراك

مراسم اختتاميه مسابقات فوتسال سازمان تاكسيراني با حضور شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر اراك
مراسم اختتاميه مسابقات فوتسال سازمان تاكسيراني با حضور شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر اراك
سرپرست سازمان تاکسیرانی اعلام کرد: همزمان با سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي مراسم اختتاميه مسابقات فوتسال بين رانندگان تاكسي با حضور قرباني شهردار اراك،‌ دكتر كاظمي رياست شوراي اسلامي شهر، غفاري عضو شورای اسلامي شهر، معاونين و مديران سازمان‌هاي تابعه شهرداري اراك در سالن اميركبير برگزار گرديد.
ریاست شوراي اسلامي شهر اراك ضمن تشكر از سرپرست سازمان تاكسيراني اعلام نمود: با توجه به كم تحركي رانندگان محترم تاكسي و فعاليت كاري بيش از حد متعارف ايشان، ‌ورزش مقوله‌اي غير قابل اجتناب مي‌باشد.
دكتر كاظمي گفت: اين مسابقات اقدامي قابل تحسين مي‌باشد كه باعث شور و نشاط در بين رانندگان تاكسي گرديده و سازمان تاكسيراني در این امر پیشرو بوده است.
وی در ادامه افزود: شوراي اسلامي شهر و شهرداري اراك تمام تلاش خود را در مرتفع نمودن مشکلات رانندگان تاکسی بکار بسته که از آن جمله می‌توان به برطرف نمودن مشکل مسکن نیز اشاره کرد.
در ادامه شهردارا اراك ضمن تقدیر از برگزاری این مسابقات اظهار داشت: این مسابقات موجب همدلي و شور و شوق مضاعف در بين رانندگان زحمت‌كش تاكسي گرديده است.
قرباني با اختصاص يكي از سالن‌هاي فوتسال به رانندگان ادامه داد: با این اقدام تاکسیداران می‌توانند در كنار وظیفه اصلي خود كه همان فعاليت سالم و با كيفيت در سيستم حمل و نقل درونشهري است به ‌ورزش نيز بپردازند.
سرپرست سازمان تاكسيراني نیز در ادامه ضمن تبريك دهه مبارك فجر گفت: به خواست خداوند متعال توانستيم براي اولين‌بار در بين سازمان‌هاي تاكسيراني سراسر كشور مسابقات فوتسال را با شعار راننده تاكسي، ‌منادي امنيت اجتماعي را در بين تاكسيداران برگزار نمایيم.
علينقي‌پور گفت: این مسابقه با استقبال بي‌نظيري از سوي رانندگان تاکسی مواجه گردید و در نهايت با حضور 14 تيم از بين خطوط تاكسيراني مسابقات آغاز گردید.
وی با اشاره به مطالب فوق اضافه کرد: تعداد 56 مسابقه تا بازي فينال در این مسابقات صورت پذیرفت.
در خاتمه جوايزی به تيم‌هاي اول تا سوم و هم‌چنين تيم اخلاق اهدا گرديد.
امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (449)
کد خبر: 1098