سازمان تاکسیرانی اراک


07

تاكسي‌هاي سطح شهر اراك مجهز به تاكسي متر، GPS و تابلو روان تبليغاتي شدند

تاكسي‌هاي سطح شهر اراك مجهز به تاكسي متر، GPS و تابلو روان تبليغاتي شدند
تاكسي‌هاي سطح شهر اراك مجهز به تاكسي متر، GPS و تابلو روان تبليغاتي شدند
با حضور دکتر کاظمی رئيس و دیگر اعضاي شوراي اسلمی شهر، عباسی معاون خدمات شهري شهرداري، علینقی‌پور سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراك نصب آزمايشي تاكسي متر،‌GPS و تابلو روان تبليغاتي صورت پذيرفت.
سرپرست سازمان تاكسيراني شهرداری اراک تصریح کرد: نصب آزمايشي تاكسي متر، ‌GPS و تابلوي روان تبليغاتي بر روی تاکسی‌های سطح شهر اراک صورت پذيرفت.
علينقي‌پور اعلام كرد: با توجه به بررسي‌ها و رايزني‌هاي صورت پذيرفته با شركت‌هاي مختلف مجري اين امر نهايتا‌ شركت جهان‌گستر مورد قبول واقع شد و دستگاه پيشنهادي جهت اخذ تاييديه نهايي اعضاي هيئت مديره و شوراي سازمان بصورت آزمايشي بر روي تاكسي‌ نصب شد.
سرپرست سازمان تاكسيراني تصريح كرد: اين اقدام براي اولين بار در سطح شهر اراك صورت پذیرفته و هدف از اجراي آن جلب رضايت شهروندان گرامي و رانندگان محترم تاكسي مي‌باشد و امید است با این اقدام هيچ حقي از دو طرف ضايع نگردد.
وي افزود: دستگاه تاكسي‌متر براي محاسبه دقيق مسافت طي شده و نرخ كرايه تاكسي و از طرفي GPS براي مشاهده تاكسي‌هاي فعال و غير فعال در ناوگان حمل و نقل درون‌شهري منظور گردیده كه دستگاه مادر و مانيتورينگ آن در سازمان نصب مي‌گردد و بدین صورت نظارت و کنترل کامل بر فعالیت ناوگان تاکسیرانی میسر می‌شود.
علينقي‌پور ادامه داد: از ديگر مزاياي اين طرح علاوه بر حذف پول خرد سودآوري آن خواهد بود كه توسط تابلو روان تبليغاتي صورت مي‌گيرد.
وی در این خصوص گفت: شركت‌هاي متقاضي تبليغ با پرداخت مبلغ تعيين شده، اسپانسر می‌شوند.
علینقی‌پور از ديگر مزاياي اين طرح را پرداخت الكترونيكي کرایه عنوان نمود و گفت:  این پرداخت از طريق كارت‌هاي شهروندي صورت مي‌گيرد و متقاضیان مي‌توانند این كارت‌ها را از مراكزی که متعاقبا اعلام خواهد شد تهیه نمایند.
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در خاتمه خاطر نشان ساخت: در صورت تاييد نهايي مراجع ذيربط در خصوص نحوه خريداري دستگاه كل مبلغ به صورت اقساط و با قيمت بسيار مناسب پرداخت مي‌شود.
امتیازات:: (10) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1356)
کد خبر: 1299