سازمان تاکسیرانی اراک


26

گامي مؤثر در راستاي حفظ و ارتقاء سلامت رانندگان زحمتكش تاكسي

گامي مؤثر در راستاي حفظ و ارتقاء سلامت رانندگان زحمتكش تاكسي
گامي مؤثر در راستاي حفظ و ارتقاء سلامت رانندگان زحمتكش تاكسي
رضا علينقي پور اعلام كرد: با توجه به شروع فصل گرما و آلودگي هواي شهر اراك و ملحوظ نظر قرار دادن ساعات كاري بيش از 12 ساعت در طي روز رانندگان محترم و زحمت كش تاكسي مواردی را مطرح و در دستور کار قرار گرفت.
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک ادامه داد: با توجه به تأكيد پزشكان و متخصصان تغذيه، براي جلوگيري از صدمه ديدن سيستم تنفس و التهاب دستگاه گوارش، در روز هايي كه آلودگي هوا به حد هشدار مي رسد می‌ بايست نوشیدن شير و مصرف ‌لبنيات بيشتر شود چرا که اين مواد ارزشمند غذايي، داراي فسفر،‌ منيزيم‌،‌ كلسيم و خنثي كننده سموم هستند.
وی گفت: در همين راستا رايزني هايی با مديريت شركت لبنيات صلا صورت گرفت و طی آن مقرر شد شير با 30 درصد تخفيف به رانندگان تاكسي تعلق گيرد.
علینقی پور همچنين تصريح كرد: رانندگان مي توانند با در دست داشتن كارنامه معتبر تاكسيراني به فروشگاه صلا واقع در جنب پل شهر صنعتي مراجعه و محصولات را دريافت نمايند.
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در خاتمه خاطر نشان ساخت: اميدواريم با انجام چنين اقداماتي سلامت قشر تاكسيران را حفظ و ارتقا بخشیده و ارایه خدمات به شهروندان عزیز بدون هیچگونه خللی انجام پذیرد.
امتیازات:: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (848)
کد خبر: 1460