سازمان تاکسیرانی اراک


12

افتتاح نمایندگی ایران خودرو کد 1409 شرکت تعاونی تاکسیرانی شهرداری اراک

افتتاح نمایندگی ایران خودرو کد 1409 شرکت تعاونی تاکسیرانی شهرداری اراک
با حضور ریاست شورای اسلامی شهر اراک:
افتتاح نمایندگی ایران خودرو کد 1409 شرکت تعاونی تاکسیرانی شهرداری اراک
نمایندگی ایران خودرو کد 1409 شرکت تعاونی تاکسیرانی با حضور رییس شورای اسلامی شهر اراک و سرپرست تاکسیرانی شهرداری اراک افتتاح شد.
در این مراسم مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت تعاونی تاکسیرانی شهرداری اراک ابتدا به توضیح و تشریح اقدامات صورت گرفته این شرکت تعاونی و هم چنین معضلات و مشکلات پیش رو پرداخته و خواستار مرتفع نمودن این مشکلات شدند.
دکتر کاظمی ریاست شورای اسلامی شهر اراک ضمن بازدید از نمایندگی ایران خودرو، تعمیرگاه، صافکاری و جایگاه CNG  شرکت تعاونی تاکسیرانی بیان کرد: بنده به کلیه مشکلات و معضلات شرکت تعاونی و قشر زحمت کش تاکسیران آشنا و واقفم و امیدوارم با پیگیری های مستمر از طریق مراجع ذیربط این مشکلات را مرتفع نمایم. وی گفت: هم چنین در این خصوص پیگیر اجرای طرح ترافیک می باشیم که با انجام این مهم بحث مسافربرهای شخصی که مهم ترین و اساسی ترین مشکل تاکسیرانان می باشد، حل خواهد شد.
در ادامه جلسه غلامرضا لک سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک اعلام کرد: با افتتاح و شروع به کار نمایندگی ایران خودرو شرکت تعاونی تاکسیرانی از این پس کلیه متقاضیان خرید تاکسی از دست را به این شرکت تعاونی معرفی می نماییم. وی هم چنین افزود: با توجه به مکاتبات صورت گرفته این سازمان با اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور در راستای حمایت هرچه بیشتر از شرکت تعاونی، کلیه متقاضیان تبدیل به احسن فرسوده را نیز به نمایندگی معرفی خواهیم کرد تا بتوانیم گام موثری در جهت بهبود تعامل هرچه بهتر و بیشتر سازمان با شرکت تعاونی تاکسیرانی برداریم که با این اقدام برخی از مشکلات تاکسیرانان حل خواهد شد.
امتیازات:: (3) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (573)
کد خبر: 507